Rafting pontonami

Przeżyj niesamowitą przygodę na wodach Dunajca, którą będziesz wspominać długo po powrocie do domu (100% bezpieczeństwa!)

Cena: 135 zł/os

 

Dlaczego warto?

Rafting jest doskonałym pomysłem na aktywne spędzenie czasu. To nie tylko rozrywka, którą będziesz wspominać jeszcze długo po zakończeniu wakacji- to niesamowita przygoda dostępna dla każdego niezależnie od wieku czy kondycji fizycznej. Dlatego jeżeli jeszcze nie przeżyłeś takiej przygody - to najwyższy czas ;)

Podczas spływu będziesz obcować z przepiękną okolicą i podziwiać malownicze krajobrazy Przełomu Dunajca. Miejscami występujące na rzece fale i bystrza z pewnością dostarczą wielu wrażeń, a spokojne odcinki pozwolą na chwilę relaksu i odprężenia.

TatraActive gwarantuje Ci niezapomnianą i jednocześnie bezpieczną przygodę. Spływ odbywa się na certyfikowanym sprzęcie, pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów i trwa około 2 godzin. Otrzymasz komplet niezbędnego sprzętu potrzebnego do pokonania górskiej rzeki tj. kask, kamizelkę asekuracyjną, pagaj. W cenie spływu jest ubezpieczenie NNW.

© Copyright 2019 - TatraActive | Wykonanie strony internetowe Nowy Targ
Kup online
Trwa ładowanie strony prosimy czekać...