Wysokie Tatry

Zobacz z bliska najwyższe tatrzańskie szczyty. Zwiedzanie zaczniemy od Jaskini Bielskiej, następnie zwiedzimy najbardziej malownicze miejsca w Tatrach Wysokich - Tatrzańską Łomnicę oraz Szczyrbskie Jezioro.

W programie:

Jaskinia Bielska- trzecia co do wielkości jaskinia na Słowacji. Słynie z pięknych nacieków i malowniczych jeziorek. Zwiedzenie zajmuje około 70 minut. W jaskini panuje stała temperatura 5°C - 6,3°C.

Tatrzańska Łomnica, możesz wyjechać kolejką gondolową do Skalnatego Plesa (1751 m n.m.p.), na Łomnicką Przełęcz (2190 m n.p.m.) lub na Łomnicki Szczyt (drugi co do wysokości wierzchołek tatrzański- 2634 m n.p.m.)

Strbskie Pleso- przespacerujesz się dookoła jedynego w Tatrach jeziora bezodpływowego, podziwiając fenomenalną panoramę Tatr Wysokich, lub spojrzysz na jezioro z góry wyjeżdżając koleją na Solisko czy skacząc na bungee. Powrót ok. 15.30.

Cena: 115 zł/os

Płatne dodatkowo: 

Wejście do Jaskini Bielskiej: Cennik dostępny tutaj http://www.ssj.sk/pl/cennik

Przejazdy kolejkami. Cennik przejazdów kolejami dostępny tutaj: https://www.vt.sk/pl/osrodek/informacje/wycieczki-kolejami-linowymi/szczyt-lomnica (zakładka cennik)

© Copyright 2019 - TatraActive | Wykonanie strony internetowe Nowy Targ
Kup online
Trwa ładowanie strony prosimy czekać...